htc efsane – gizli efsaneleri ilham

HTC dünya çapinda mobil müsterileri için özel telefonlar yapmak için bilinir. Bu kez, bir parlak AMOLED ekran tarafindan desteklenen bir sik cep telefonu ile çikti. Dahasi, telefon zaten firçalanmis metalik nedeniyle dalgalari yaratti. Aslinda, görünüm ve his bu tür moda bu gündür.

Piyasada en çok tercih edilen yakisikli biri, zaten dalgalari yaratti. Mobil severler hayranlik Karistirma, telefon zaten Birlesik Krallik’in mobil pazarda yerlesmis. Bugünün zamanlarda, sosyal etkilesim eglenceli ve zevk en güçlü ortamlar biri haline gelmistir olarak, bu telefon dünya çapinda mobil severlerin elinde muhtesem bir firsat sunuyor.

Güçlü sosyal ag becerileri ile, kullanicilar kesintisiz grup iletisimi keyfini çikarmanizi saglar. Kisisellestirme essiz düzeyleri daha da önemli bakis kullanicilarin açisindan yapar.

kisisellestirme programi

HTC Legend büyük boyutlara kisisellestirme düzeyini yüceltmek mümkün olmustur. Widget genisletilmis bir seçimle, kullanici her zaman yüzeye daha canli içerik kullanmak serbesttir. Kullanici aninda keyfini simdi olmasidir.

Dahasi, kullanici ayni zamanda bir online widget kütüphanesi zevk için bir firsat olur. Yani, kolayca kisilik uygun olarak degistirilebilir cihaziniz, zevk her zaman kolaydir. Bunun disinda, size ve sevdiklerinize yakin kalabilirsiniz. Telefon tam ilgili tüm özellikleri ile yüklenir gibi, her zaman size çok özgürlük verir.

HTC Legend her zaman tüm arkadaslarinizla irtibatta kalmak emin olur. Biz arkadasiz farkli türleri vardir gibi, bu cihaz kullanicilari çesitli gruplarini tanimlamak saglar. Simdi daha önemli ve piyasa açisindan görünümden degerli kilan bir sey vardir. Aslinda, bu telefon yapti ne tüm tüm Ingiltere genelinde daha popüler ve yaygin olarak kabul.

Kullanici bu cihazla alir en büyük avantaji, bu kolay onu bir apt sekilde sosyal etkilesim çesitli boyutlari zevk için yapan seydir.

Friend Stream ile, hep bir anda birden fazla sosyal aglar arasinda yakin arkadaslari ile iletisim kurabilirim. Kullanici sosyal ag tadini çikarmak isteyen Yani, o kolayligi ve konforu ile yapabilirsiniz.

Beklenmeyen için Hazir Olun

Zevk hiçbir eksiklik kadar bu telefon ile ilgili olarak vardir. HTC Legend mobil deneyim kesinlikle benzersiz kilan gizli küçük tasarim dokunuslari, tam yüklü olarak geliyor. Örnegin, duydum edildiginde bilen bir zil sesi vardir. G-Sensor telefon aldi oldugunu bilerek zil sesi düsürür.

Gerçekten de, özellikleri hiçbir eksiklik kadar bu telefon ile ilgili olarak vardir. Ayrica, telefon kolayca kullanilabilir ve Birlesik Krallik baglaminda daha da popüler yapan seydir.

Bu muhtesem cihaz sahip olabilir altinda anlasmalar veya sözlesmeler hiçbir eksiklik kesinlikle yoktur. Dahasi, online mobil satis portallari ücretsiz daha kolay ve sorunsuz yapmak.