iPhone 4 Droid inanilmaz karsi kapali yüzleri

IPhone 4 ve Inanilmaz DROID karsilastirilmasi

IPhone 4 resmi sürümü büyük bir heyecan neden oluyor. Birçok “iPhone yeni 4 telefon Inanilmaz artik egemen DROID gelen rekabet ile biriktirecek mümkün olacak mi?”, Merak ediyor Apple bir kez daha bu sorunun kisa cevabi çikardi gibi görünüyor. Yeni iPhone 4 nedeniyle en DROID Incredible özellikleri daha da iyi olmayan birçok özelliklere onunla birlikte ates gücü biraz getirmek olacaktir, ama Apple bir çok mülkiyet haklari ile donanim ve yazilim tutar çünkü Inanilmaz hatta bazi kadar devam edemez Baska kimse onlari yenebilir. Bu iPhone ile maç olamaz pek çok seçenek vardir bu yana iPhone 4, kesinlikle her yönüyle Inanilmaz DROID daha tamamen iyi olmadigini dikkate almak. Inanilmaz DROID geçen yil pazar payini önemli bir bölümünü kazaniyor, simdiye kadar çok zor bir savas mücadele ediyor, ama bir kez iPhone 4 neredeyse kesinlikle önümüzdeki çeyregine göre pazar payi tüm rakipleri ezmek için gidiyor serbest birakilir. Yeni iPhone muhtemelen karsilasacagi temel rekabet Inanilmaz degil, HTC EVO karsi daha hareket edecek.

Inanilmaz DROID bu dönemde pazar payi bu kadar büyük bir kazanç gördü nedenlerle bir çift iki nedenden kaynaklanmaktadir. Bir, nasil ve neden Inanilmaz Droid iPhone 3GS daha iyi, arti en DROID Incredible yetenegi çok görev oldu göstermek için büyük bir pazarlama itme. IPhone 4 ile birlikte Apple’in OS 4 isletim sistemi saglar Simdi bu çoklu görev olsa da, Inanilmaz DROID hiç bu kadar “güvenilir” olmayabilir. Iki platform arasindaki en büyük farklardan biri her biri için mevcut uygulamalar sayisidir. DROID en Incredible sadece 70.000 civarinda övünebilir ise iPhone 4, Apple Store’un 215.000 arti uygulamalar ile geliyor. Bir çok kez, bu ve tek basina bu birçok alici DROID en karsi Apple’in telefon ürünler tercih nedenidir. Eger ancak bu okumak için zaman aliyor çünkü, ben size platformlar ana satis noktalari ve özellikleri hem de tam bir karsilastirma araya neden karar ve olmasidir yapmak için hem de biraz daha fazla bilgi istiyorum üstlenecek. Eger yararli bulacagini umuyorum!

yüzey farkliliklari

Apple kendi sik tasarimlari ile taninan tabii ki ve iPhone 4 istisna olacak degildir. Yeni telefon iPhone 4 anten olarak çiftler çelikten 4 kat daha güçlü olmasi için tasarlanmis ve ekstra ince ve sert tasarim için izin verir bir paslanmaz çelik bant ile birlikte gelir. Paslanmaz çelik bant ek olarak, ön ve arka hem mühendislik aluminosilcate cam (yüksek hizli tren ve helikopter kullanilan ayni seyler) ile yapilir. Cam 20 kat daha sert ve plastik malzeme 30 kat daha güçlü oldugu için tasarlanmistir. Ayrica son derece dayanikli. Buna karsilik, DROID Incredible … iyi … bu plastik var. Bir karsilastirma burada gerekli, iPhone çok daha frenlemek itiraz vardir.

agirlik ve boyutlari (boyut)

DROID en Incredible yaklasik 130 gram (4.59 oz.) Bir agirligi vardir ve .47 inç genisliginde 4.63 hakkinda inç boyunda ve 2.3 inç. IPhone 4 ise .37 inç genisliginde 4,5 civarinda inç boyunda ve 2.31 inç, 137 gram (4.8 oz.) Az biraz daha ama seklinde çok benzer agirliginda. Burada açikça büyük degil farkliliklar vardir. Burada hiç tek önemli fark, iPhone agirligi ve derinligi. IPhone biraz daha agirliginda, ama yine de oldukça DROID daha akillica biraz daha ince derinligidir. Çogunlukla bu onlarin metalik cam kasa ile Apple’in ayrintili tasarimi nedeniyle, ancak bu cihazlar birini satin çogu insan daha büyük olasilikla güçlü için bu faktör dikkate almayacagim.

hücresel / kablosuz ag

GSM / EDGE agi kullanimi ile, AT & T hala iPhone 4 için ag hizmeti tek saglayicisi olacak. DROID Incredible sunulmaktadir kendi çift bant CDMA 2000 sistem ile, Verizon veya Alltel ag kullanir. Bu daha fazla kontrol etmek isterseniz, sadece Verizon ile AT & T agi AT karsilastirir tam yazi için web sitemizi ziyaret edin.

DROID Incredible ve iPhone 4 hem de benzer kablosuz yetenekleri var. Her ikisi de 802.11 b / g / n ve ayni zamanda Bluetooth 2.1 + EDR ile donatilmistir. Kablosuz baglantisi iPhone 4 ve OS 4 isletim sistemine yeni bir seçenek olabilir. Bu seçenek ile otomatik olarak zaten diger Apple ürünleri (yani Macbook) ‘in teklifi bir yetenegi olan, senkronize etmek mümkün olacaktir.

Mevcut hücresel tasiyici, AT & T muhtemelen mevcut iPhone 3GS ile tüm sikayetlerin çogunlugu olusturmaktadir. Bazilari bu seçtikleri hangi telefon büyük bir faktör olarak bulabilirsiniz, ve AT & T ve Apple AT hem de bu ve bu nedenle yaptik kendi ag çok daha güçlü yapmak için söz biliyorum. Bu, kullanicilarin sik sik sikayet telefon görüsmelerini ve sivilceli 3G kapsama birakarak mevcut sorunlari çözmek için yardimci olacaktir. Bunu yapmak için “söz” var olsa bile, onlar bu degisiklikleri iPhone kullanicilarinin büyük çogunlugu tarafindan fark edilmesi henüz olarak üzerinde topu birakarak gibi görünüyor. Yani akilda tutmak bu noktada, iPhone 4, ile gitmek eger muhtemelen herkes su anda sahip oldugu ag sorunlari ile ayni karsilastiginda bazi olacak.

tabanli hizmetleri konumu

Bu iPhone 3GS gibi geçmis modelleri yeni iPhone 4, yön veren ve hatta Apple’in patentli uygulamalar birini kullanarak Google Maps araciligiyla disari haritalama degildi ki vardi bir farkli aslinda. IPhone 4 simdi yardimli GPS ve standart dijital pusula (ki bence telefonda en az kullanilan ögeleri biridir) kullanacaktir. IPhone 4 için yer hizmetleri ile ilgili her seyi wi-fi ve hücre nirengi hizmetlerini kullanarak yapilacaktir. Inanilmaz DROID diger önceki DROID akilli telefonlar ile uyumlu kalmak ve Google Maps üzerinden navigasyon hizmetleri tasiyacak. Biz burada bahsediyoruz bir kuantum fark degil, ama Inanilmaz Android tabanli Droid bu kategoride daha iyi bir seçenek gibi geliyor bana. Navigasyon Google’in kendi sistemi ile dogrudan oraya bagli olmasi, Inanilmaz DROID dogru, ama tüm Android OS telefonlari dogru sadece bir karar tesir için yeterli olabilir.

pil / güç

IPhone 4 sarj edilebilir lityum iyon pil yerlesik bir ile donatilmis gelecek. Pil bir bilgisayar veya standart güç adaptörü ünitesine USB baglantisi üzerinden sarj edilebilir. DROID Incredible de ayni sekilde sarj edilebilir bir sarj edilebilir lityum iyon pil ile donatilmis olarak geliyor. Burada göreceksiniz büyük fark DROID Incredible pil çikarilabilir ve olay bir pil bu nedenle degistirilebilir olmasidir söner ve bir ikincil var. Eger bir elektrik sebekesi erisimi olmayan muhtemeldir bir kamp gezisi veya yere gidiyor plani sürece bu gerçekten büyük bir endise olmamali. Bu durumda, ben yine de cep telefonu ihtiyacimiz olacak süpheliyim.

Onlar gez 20/20 oldugunu söylüyorlar ve o zaman, kullanim ve bekleme süreleri, konusmak için geldiginde iPhone 4 bir avantaji vardi bu yüzden. Bu yaklasik 7 saat çok saglikli toplam konusma süresi üretebilir 3G ve 14 2G eger. Bekleme de 300 saat araliginda kapali indirebiliriz. Sizin bir müzik asigi Eger 40 saat için dinleyebilirsiniz! Eger video seviyorsaniz, bunlari degerinde yaklasik 10 saat üzerinde gözlerini tutabilirsiniz. Yaklasik 6 saat için net sörf dogrudan kullanarak 3G bu, ya da 10 + Wi-fi eger yok ise.

Bu kategorilerdeki iPhone 4 Inanilmaz Droid karsilastirildiginda gerçekten çok bir maç kadar iPhone 4 tüm nedeniyle de degil çok daha büyük pil var. DROID Incredible sadece toplam kullanim süresi 312 dakika ve bekleme süresi yaklasik 145 saat alir. Bu sizin için bir anlasma büyük olmayabilir ama çogu insan gibi ve gece bir gün ya da en azindan ücret bu bir noktasinda telefonu sarj eger. , Konusmak sörf, dinle, ve bir sey ve telefonunuzla her seyi izlemek için bir gün boyunca bir sürü telefon kullanmak Ancak, o zaman bu bölümde iPhone 4 ile kapali daha iyi olacak.

Kapasite (Bellek ve Depolama)

Inanilmaz DROID 8GB bellegi, 16GB microSD kart ekleyerek 24 GB bellegi kadar genisletilebilir hangi ile birlikte gelir. Gerçi 16GB genisleme karti üzerinde uygulama herhangi bir (sadece degil uygulamalar, bunu müzik, video ve diger bilgi saklayabilir merak etmeyin) saklamayin, bu nedenle bu satin almak için tercih edenler için önemli bir sorun haline gelebilir . IPhone 4 ancak, bir 64GB dahili bellek tasiyacak söylenti kadar canli olmamasina ragmen, bir 32GB bellek ile donatilmis olarak geliyor. Bu, bir önceki iPhone 3GS modeli çok benzer.

Eger uygulamalar çok sayida indirme planliyorsaniz bellek ile ilgili olarak, iPhone 4 hafiza kullanimi çogu nedeniyle Inanilmaz DROID bir ölçüde daha iyi bir seçenek sunabilir fotograf, video ve müzik için olacak ancak eger, iyi bir seçenek olabilir kullanicilar o anda ihtiyaç duyulan ne bagli olarak yukaridaki ortamlar her biri için microSD kartlari takas mümkün olacaktir. Çogu kullanici, iki seçenek, iPhone 4 veya DROID için Inanilmaz yeterince ihtiyaçlarini karsilamak için günlük kullanim için daha sunacak.

ekran

ÖNEMLI farkliliklar her iki telefonda simdiye kadar oldukça benzer oldugu gibi devreye girer baslar nerede Tamam bu. Apple büyük bir 960 x 640 piksel çözünürlük ve 326 ppi ile bir retina ekran sunan ragmen yeni ekran ile bir çentik hizlandirdi. Çok etkileyici oldugunu Inanilmaz Droid oldugu 800 x 480 piksel, sadece uydurma var. IPhone 4 (3.7 “ile 3.5”) göre en DROID Incredible ekran biraz daha büyük, bu büyük ekran alani daha az piksel daha belirgin olan gerçegini yapar. Asagida bu telefonlar için kamera karsilastirma geldiginizde, piksel farki tekrar iPhone 4 için büyük bir avantaj olacak.

Daha iyi piksel oranina ek olarak iPhone 4 var da ön ekrani sadece bir parmak izi piksel çözünürlük kaplama sunuyor, ancak cihazin arka yani. Aygit için kontrast da 800:1 de önemli ölçüde daha iyidir.

Bu DROID Incredible ve iPhone 4 arasindaki karsilastirmalar sadece bir baslangiçtir, ve umarim size yardim etti, ancak bu iki telefon üzerinde daha fazla okumak isterseniz, asagida iPhone-DROID sitesi bir göz atin.