iyi mobilephones kategorideki yeni giris – htc efsane (kahraman 2) gümüs sim ücretsiz

Tayvanli firma Tüm yeni “Efsane” ile Hero basarili baslatilmasi sonra geri döndü. Ayni zamanda en iyi mobilephones biri olarak kabul edilir SIM Ücretsiz HTC Legend Hero 2 cep telefonu 2G ve 3G iletisim destekler. Bu ne olursa olsun kisilik, tüm çevrimiçi widget kütüphanesi Unleashed vardir, bu tam olarak ne istediginizi vardir. HTC Legend cep telefonu planlama ve biz iletmek yerine, araç veya araçlari kullanilan DSÖ, daha fazla odaklanmak için bizim telefonlar tasarlama özel sergiler, e-posta, SMS veya çagri gibi. HTC Legend (Hero 2) SIM ücretsiz cep telefonu tutar ve size arkadas ve akraba ag sosyal aktif kalir yardimci olur. Widget, mesajlasma arama ve güncellemeleri e-posta için aninda erisim ile brandishes. Yerine LCD daha bir alüminyum kasasi ve yüksek çözünürlüklü OLED ekrana sahip ve çok Google’dan en son Android ile donatilmistir edilir.

Alüminyum kasanin siklik HTC Legend (Hero 2) SIM ücretsiz telefon estetik cazibesi ulasmak HERO aritma oldugunu. Tasarimi bu yildiz tasarimi ile tarama ve çok duyarli klavye kapsüllenmesinde için daha iyi yapmak için dogaçlama olmustur. Benzer bir teknoloji ile karsilastirildiginda HTC Legend (HERO 2) SIM ücretsiz Telefon fiyat ucuz ve uygun fiyatli cep ve Uk mobil piyasada en iyi cep telefonunuza anlasma ile birlikte gelir.

Iyi mobilephones özellikleri uymak, 3.2-inç ekran hem de artirildigini – bu HTC Hero kullanilan ile ayni boyut ve çözünürlük (HVGA) var ise, çerçevenin bir bir izlenim vermek için düsürüldü genis ekran. Ve ekran kendisi simdi inanilmaz bir renk veren bir OLED degil, ayni zamanda bir aydinlatma ihtiyaci ve 16 milyon renk üretmek mümkün degil çarpici bir kontrast orani sayesinde görüntüler.

Medya ve diger veri hem de depolama 512MB 16GB ve dahili bellek kadar Kart slotu microSD (TransFlash) ile gelistirilmistir. WLAN, EDGE, HSDPA ve USB ek uygulamalar 3G teknolojisi ile birlikte verilmektedir. LED flas ile otomatik odaklama 5MP kamera size unutulmaz anlari yakalamak için yardimci olur. En iyi mobilephone anlasma biri ile harmanlanmis, eglence faktörü de MP3/MP4 çalar MP3 ve müzik WAV biçiminde hem oynarken yardim ile dikkate alinir. Bu verimli veri aktarimi için A2DP v2.1 En son Bluetooth vardir.

HTC Legend (Hero 2) SIM ücretsiz son olarak da son olarak evrensel sarj gelecekteki AB düzenlemeleri ve kullanim dogrultusunda telefon kendisi yapma, mini USB baglantisi ile birlikte gelir. Bu telefon böylece tüm uzlasmaci, 7 saat (2G) / en fazla 6 saat 10 dakika (3G) ve 440 saat Bekleme modu kadar (2G) / güçlü pil mekanizmasi ile en fazla 560 saat (3G) için daha iyi bir konusma süresi kadar saglar Bu fiyat araliginda en iyi mobilephones özellikleri.