lg gd510 pop yorum

görünüm, tasarim, (7/10) hissediyorum

LG Cookie daha ince boyutlari ile, GD510 Pop 97.8 x 49.5 x 11.2mm ölçüm ve 87grams daha kompakt ve boyut olarak daha küçük hale getirir onun hafif. Bu faktör zaten bir avantaj oldugunu gösteriyor. Hepsini en basit, LG GD510 Pop ön bir tek donanim anahtari ile süslenmistir. Bu yararlandigimiz hangi ekrani, uygulamalar, veya fonksiyon bagli bir all-around anahtar. Bu almak veya son bir çagri, menü gezinmek için, bir ögeyi seçmek için kullanilir, ve daha fazlasi.

Bunun üzerine 3 “ekran bir kulaklik / hoparlör. Ünitenin sol tarafinda ses tuslari ve kapali microUSB portu vardir. Sag tarafinda, sadece kamera tuslari bulunabilir. Üst kismi oldugu güç dügmesi ve kordon deligi vardir. alt kismi en düzgünlügü agizlik küçük yarik tarafindan bozulur. 3MP kamera lensi bulunabilir nerede arka tarafi. hiçbir lens kapagi hem de flas yok.

Bu sadelik ve çok fonksiyonlu özellikleri LG GD510 Pop verme çekirdek gibi görünüyor. Bu cep telefonu tasarim yeni bir almak gibi karsiladi ve zaten birçok minimalistler etkileyici oldugunu.

® (7/10)

LG GD510 Pop S-Class arayüzü bir dokunus ile LG bütçesinin dokunmatik telefonlar ilk biridir. Genellikle bu özellik sadece high-end üniteleri için ayrilmistir. Widget uygulamalar için bir, kisiler için bir ve Çagri Kayit Defteri gibi davranir Hareketli arkaplan ekrani, 3 – homescreens sunuyor. Widget ekrani, kullanicinin saat gibi ortak telefon özellikleri çekin saglar, takvim, FM radyo, ve çok daha fazlasi. Bu, tabii ki, sosyal ag-Facebook, Myspace ve Twitter üçlü içerir.
Yakisikli bir ivme sensörü var. Kullanicilar uygun portreden manzara moduna birim döndürmek veya hizalamak için widget için sallamak olabilir. ‘Hizalamak için sallamak’ mümkün olup olmadigini bir göstergesi olacaktir.

Telefon rehberi 1000 kisi kaydedebilirsiniz. LG GD510 Pop da Hizli Arama ve Akilli Arama özelliklere sahiptir. Bu, özellikle orta sinif dokunmatik ekran için, bir arti.
SMS, MMS ve E-posta mesajlasma hiçbir sorun teskil etmez. Portre veya manzara QWERTY tus takimi, ya da el yazisi tanima için kalemle kullanildiginda Kullanicilar alfanümerik tus takimi seçebilirler.

Müzik çalar albüm, sanatçi, tür veya yeni oynadi, sarki basina filtre edilebilir. Video oynatici derece bazi hayal kirikligina hiçbir DivX ve XviD destegi vardir. Ancak, video fonksiyonlari iyi yine de ve QVGA çözünürlügü sadece 15fps için ise bile, dogrudan Youtube video yükleme saglar. RDS benzersiz Fm Radyo anten olarak kulaklik kullanir. Takin ve 50 radyo istasyonu kaydedebilir.

Bile en az gündüz sadece sabit bir otofokus ve flas ile 3MP kamera parlar. Resimler net ve kesinlikle etkileyici. Bu büyük zaman hayal kirikligina gibi, gece boyunca ya da bir yakin çekim çok fazla beklemeyin.

Sörf Web Bluetooth veya dört bant baglantisi üzerinden mümkündür. Baska bir eksi web sitelerinde Flash destegi oldugunu. Ama tarayicinin Tarihi fonksiyonu ile telafi ediyor. Kayitli siteleri de çevrimdisi görülebilir.

Belge Görüntüleme DOC, PDF ve XLS dosyalari destekler. Ne yazik ki, PowerPoint degil dosyalari. Diamond Twister ve Brain Challenge 2 de dahil olmak üzere, kullanicinin keyfi için bir kaç oyun vardir.

baglantisi (5/10)

GSM / GPRS / EDGE ve Bluetooth 2.1 LG GD510 Pop dört bant destegi hizli kablosuz veri tasiyicilari WiFi ve 3G onun eksikligi telafi asla. Bu ünitenin uygun fiyatta için bir kati neden olabilir. O Flash desteklemiyor gibi Yine de, web sayfalarini taramak, ancak Flash siteleri tutabilir. Telefon saglam bir SMS, MMS, E-posta ve çagri resepsiyon gibi düstü aramalar, imkansiz yakindir.

performansi (8/10)

LG GD510 Pop belki de LG Cookie azaltilmis bir versiyonu, ama bir tartismasiz birinci sinif performans ile tek basina durur. LG GD510 Pop düzgün bir baglanti çalisir. SMS, e-postalar, aramalari, sinyal ile herhangi bir temel sorun olursa olsun tam islevini yerine gelen telefon engellemektedir. Ses müzik çalar ve FM radyo oldukça kullanisli kilan iyi. Web tarama özellikle kaydirma ve yakinlastirma ile kolaylastirmak için ivmeölçer ile de iyi.
Sunulan her özelligi elinden geleni potansiyeline kadar gerçeklestirmek için tasarlanmistir.
Ancak, telefon fotograf, kisiler veya dosyalari ile dolu oldugunda, hatta bir 16GB hafiza karti ile, yüklemek için zaman alacaktir.

Konaklama ücreti (8/10)

LG Corby veya F480 gibi, bazi üst düzey yakisikli uygun orta sinif versiyonlari üreten Samsung’un trendi takip edilebilir. LG GD510 Pop Fiyat, özellikleri ve islevleri asiri onun deger asmak oldugunu söylemek yanlis olmaz. Best value for money.

artilarini

+ Çok temiz ve sofistike tasarimi

+ Çevre dostu, günes pili kapagi alternatif

+ Büyük çagri performans

+ Büyük pil saat

+ Iyi 3MP kamera

+ Çok fonksiyonlu özellikleri

eksilerini

+ Hiçbir Wifi, hiçbir 3G

+ Sanal QWERTY klavye Crammed

+ Yok kamera flasi veya lens kapagini

+ No DivX ve XviD destegi

+ Flash web sayfalari desteklemez

Rehber + Yavas yükleme zaman tam