Nokia 5800 XpressMusic gelismis özellikleri bir çok büyük cep telefonu

Nokia son teknoloji özellikleri ve sik görünümü ile gelen çesitli yenilikçi cep telefonu büyük bir üreticisidir. Bu zarif marka her zaman yeni bir sey, müsterilerinin ilgisini çekiyor benzersiz bir sey yapmaya çalisir. Nokia tarafindan üretilen çok sayida yeni ve ileri teknoloji cep telefonlari Nokia 5800 XpressMusic, N97, 5730 Xpress Music ve N95.

Nokia 5800 XpressMusic bu zarif zarif marka tarafindan baslatilan mükemmel cep telefonlari biridir. Bu cihaz, günümüz kullanicilari tarafindan çok seviliyor birçok sasirtici özelliklere sahiptir. Bu harika cihaz özellikleri çok özel ve gelismis. Bu yakisikli tüm ihtiyaç ve sahibinin arzularini yerine getirmek için kapasitesine sahiptir.

En özellikleri hakkinda konusalim. Bu 3G Widget bireye ekranin fantastik kalitesi sunmak genis 3.2 inç TFT dokunmatik ekran bulunuyor. Bu yenilikçi cihazin ekran çok açik, düzgün ve samimi bir gözdür. Bu cazip cihaz LED flas, 3 x dijital zoom, otomatik fokus ile donatilmis yüksek çözünürlüklü 3,2 mega piksel kameraya sahip. Bu fonksiyonlarin yardimiyla, kullanici üstün görüntü kalitesi ve parlak özellikleri ile fotograf çekebilirsiniz. Önemli veriler, resimler, video klipler, müzik dosyalarini vb, kolayca Bluetooth ve USB olarak veri aktarim özellikleri ile diger uyumlu cihazlara aktarilabilir. Bu akilli cep telefonu bireysel televizyonda kendi resimler, video klipler izlemek mümkün olan yardimi ile, TV-out islevsellige sahiptir. Görüntülü arama da mevcuttur bu sasirtici widget. Bu özellikleri diger ucundaki kullaniciya arayanin canli görüntü gösterebilir.

Bu Nokia 5800 XpressMusic en popüler özelliklerinden biri de müzik çalar. Bu ince yakisikli müzik çalar sahibine büyük memnuniyet ve rahatlama saglar inanilmaz ses kalitesi ve kristal netliginde ses efektleri için popüler. Gelismis müzik çalar MP3, WMA, WAV, eAAC +, MPEG4 ve WMV gibi çesitli müzik formatlarini çalmak için yetenegine sahiptir. Bu 81 MB dahili hafizaya sahip, ancak birey de kadar olan microSD kart yuvasi 16 GB’a kadar olan hafiza alani tüketmek. Yakisikli-sahibi, önemli bir belge, resim ve yüksek alan bellek çok daha fazla saklayabilirsiniz olabilir. Belge görüntüleyici özellikleri, cep telefonu üzerinde Ms-ofis belgeler üzerinde çalismaniza olanak saglar. Bu cihaz yüksek hizli internet tesisi bulunmaktadir ve en son HTML ve XHTML destekli tarayici ile donatilmistir. Bu yakisikli pil olan, konusma süresi 8.8 saate kadar 406 saat ve müzik çalma süresi 35 saat bekleme süresi veriyor çok güçlüdür.