nokia e5 bir bütün yuvarlak itiraz ediyor

Nokia ve son zamanlarda etkileyici fonksiyonel E5 de dahil olmak üzere yeni cep telefonlari, bir dizi duyurdu. Ve onun temel özellikleri bes mega piksel kamera, tam qwerty klavye ve hizli bir web tarama deneyimi için Wi-Fi internet erisimi bulunmaktadir.

Titresim ve zil gelen sesli aramalari ve metin mesajlarini kullanicilarin isteyen birincil uyari türleridir. Kullanicilar zil sesleri kendi seçtikleri herhangi bir zamanda telefon çalar ve sarkiyi dinlemek için yakisikli özellestirme izin olarak MP3 dosyalari atamak için seçeneginiz vardir. Handsfree iletisim, 3.5 mm ses Jack dahil ve hoparlör sistemi yerlesik bir sayesinde mümkün yapilir.

Baglanti özellikleri bir dizi konumu ve sebeke kapsama bagli en uygun baglanti saglamak için Nokia E5 tarafindan kullanilmaktadir. EDGE ve GPRS hem de sinif 32 sürümlerinde az veya hiç 3G kapsama olan alanlarda hücresel aglara bagli olan telefon tutun. Bir kablosuz internet yönlendirici bir sinyal genis bant hizlarinda hizli bir web tarama deneyimi saglamak için kullanilabilir zaman Wi-Fi teknolojisi kullanilmaktadir. 3G kapsamindaki alanlarda, bir HSDPA baglantisi saniyede 10.2 mega bayt (saniyede 2 MB HSUPA ile birlikte) kadar hizlarda internet erisim saglar. Bluetooth ve mikro USB baglanti gibi görevleri bir dizi yapilmasi için izin diger telefonlar ve bilgisayarlar gibi diger uyumlu donanim aygitlari için telefon baglamak için yol saglar hem de.

Nokia E5 dahili bellek standart, müzik parçasi, video klipler veya fotograf gibi dosyalari bir dizi için yeterli depolama izin olarak 250 MB. Daha fazla depolama 32 GB’a kadar daha büyük bir hafiza karti için bu takas ile elde olmasina ragmen bir mikro SD kart yuvasi da, bu amaçla dahil ve önceden yüklenmis 2 GB bellek karti ile geliyor. Bu çogu kullanicinin ihtiyaçlari için yeterli olacak ve bütün bir dijital müzik koleksiyonu depolama kapasitesine sahiptir gerekir.

Nokia E5 boyutlari 115x 58.9x 12.8 mm ve sadece 126 g agirliginda. Onun cep dostu boyutlari ve hafif hareket halinde tutmak ve kullanimi yakisikli rahat olun. Görünüm bilge, Nokia E5 birçok bögürtlen modelleri, büyük ölçüde tam QWERTY klavye sayesinde andirir.

2.4 inç TFT ekran ekran görüntüleri üzerinde mükemmel kalite ve detay saglayan, 256K renge kadar görüntülemek için 320x 240 piksel piksel düzeni kullanir.

Belirtildigi gibi, Nokia E5 fotograflarin mükemmel ayrinti ve netlik için 2592x 1944 piksel piksel çözünürlükte çalisir bes mega piksel, övünme etkileyici bir dijital fotograf makinesi ile donatilmistir. Sabit odaklama ve LED flas hatta düsük isik kosullarinda kaliteli fotograflar çekme görevini kolaylastirmak. Ayrica kamera görüntü yakalama alternatif bir yöntem sunan, saniyede 15 kare hizinda VGA kalitesinde video çekebiliyor.

Nokia E5 modern tasarim çekici ile mükemmel islevsellik ve özellikleri birlestiren, bu yüzden yakisikli popüler daha az bir sey ise bir sürpriz olacak.