nokia n serisi özellikleri çok sayida yetkili

Nokia N serisi cep telefonlari, çesitli gelismis özellikleri ile yüklenir. Günümüzde, herkes gelismis mobil telefon özellikleri ve islevleri ile bir cep telefonu sahibi olmak istemektedir. High-end yakisikli yarisinda, Nokia bu alanda muhtesem oyuncularindan biri. N serisi aileden telefonlari tamamen iletisim kavrami devrim var. Yaklasan veya en son üst seviye cep telefonlari çesitli resmi ve kisisel isleri kolaylastirmak için kullanilabilir. Bu çekici araçlar multimedya yetenekleri ve hizli baglanti seçenekleri sunar. Nokia N serisi telefonlar, performansi ve tarzi mükemmel bir uyum vardir. Bu basitlestirilmis kablosuz iletisim cihazi günlük faaliyetlerinin bir parçasi haline gelmistir.

Nokia N serisi aletler hizla bizim vizyon ve iletisim kavrami degisti ileri teknoloji ve özellikleri ile desteklenmektedir. Bu high-end cihazlar gelismis mobil telekomünikasyon teknolojisi ile dahil edilmistir. Bu iletisim teknolojisi sahiptir, ama ayni zamanda müzik çalar, kamera, mesajlar ve oyun gibi multimedya özellikleri sadece. Etkileyici ve sik tasarimi da talep katkida bulunmaktadir. Bu telefonlar, kullanicilara dayanilmaz günaha olsun böyle bir sekilde tasarlanmistir. Nokia bu N serisi telefonlari, karizma, inanilmaz özellikleri ve genis depolama kapasitesine sahip hissettim yapiyoruz.

N serisi ailesinin tüm araçlar üçüncü nesil cep telefonlari aittir. Kullanicilar onlari dahil gelismis yetenekleri kesfedebilirsiniz. Çok kullanilan özelliklerden bazilari dijital kamera, Java gömülü oyunlar ve gelismis baglanti seçenekleri bulunmaktadir. Bu telefonlar ayni zamanda kullanicilarin tüm boyunca sevdiklerinin bagli bilgilere erismek ve kalmak için sunuyoruz. Nokia N95, Nokia N-95 8GB ve Nokia N73-Nokia N-serisi birkaç isim.

Nokia N95 ve N95 8GB bu tarz sasirtici cihazlardir. Benzer isimler ile bu telefonlar neredeyse depolama kapasitesi bir fark ile ayni fonksiyonlari ve tasarim tutar. N95 ile karsilastirildiginda Nitekim olarak, Nokia N95 8GB, büyük bellek ile desteklenmektedir. Yakisikli hem de ortak multimedya özelliklerden bazilari 5-megapiksel kamera, müzik çalar ve oyunlardir. Bu aygiti ve kamera 2592 x 1944 piksel yüksek çözünürlükte görüntü yakalamak için yetenegine sahiptir. Bu telefonlar Carl Zeiss optik, otomatik odaklama özelligi ve LED flas ve bu telefona ayri netlik vermek video klipler ile gelistirilmistir, kullanicilarin yakalama ve arkadaslarinizla gelecekte tüm komik anlar ve oynatma kaydedebilirsiniz. Ayri kamera özellikleri, müzik çalar, FM radyo, HSDPA, WiFi, Bluetooth ve GPRS bu araçlar gömülü diger önemli özellikleridir. N95 ile, kullanicilarin yasam tarzi yeni bir boyut verebilir. GPS navigasyon özelligi, kullanicilarin kolaylikla bilinmeyen yerlere sirlarini çözmek için yardimci olur. Bu nedenle, Nokia N95 ve N95 8GB ile, etkilesimli haritalar ile dünya gezinmek ve kesfedilmemis yerler seyahat için gayret tatmin edebilir.

Nokia N73 birçok zihin özellikler ve teknolojiler üfleme ile birlesmis gelir harika bir cep telefonu. 42 civarinda MB büyük dahili hafiza ile, bir, video, görüntü ve metin gibi çesitli içerik depolama özgürlügü sahiptir. Sasirtici bir sekilde, Nokia N73 bu büyük depolama kapasitesi daha fazla bellek yuvasi yardimi ile genisletilebilir. N-73 yüksek kaliteli görüntüleme ve müzik özellikleri ile sik bir 3G özellikli telefon. Kati bar tasarim arayan Bu sik düzenlenen tazelik hissi verir.

Bunlarin disinda, Nokia diger bazi önemli N serisi telefonlar N70, N76, N78, N93i, N96 ve N73.