Samsung F480 Tocco mükemmellik dokunmayin

Samsung piyasada en son mobil ile dokunmatik ekran telefonlarin çok oluyor trend ariza oldugunu. Mobil en iyi formlari içinde yüklü tüm özelliklere sahiptir. Mobil zaten kendisi dogru kafalari dönüm basladi ve non stop rakip baslarina vurarak edilir. Mobil stili ve akilli özellikler tam bir pakettir. Ayrica, onun görünüyor, telefonun aura büyülü bir etkisi ekleyin.

Telefon bir olasilikla akliniza gelebilecek tüm özelliklere sahiptir. Telefonun gövdesi muhtemelen artik tanitildi tüm dokunmatik ekranli telefonlar arasinda en etkileyicisi oldugunu. Telefon çok kompakt ve düzgün bitmis bir gövdeye sahip. Telefonun ölçü 98.4 boyutlari x 55 x 11,6 mm. Bu son derece hafif telefon sadece 100.6 gram agirliginda. Telefon son derece Bonnie yani sira sadece bir elinde uyan sik bir gövdeye sahip. Telefonun görüntü kalitesi övgüye deger oldugunu. Telefon 256 K renk ile 2,8 inç ekran ile geliyor ve 240 x 320 piksel çözünürlüge sahip.

Telefon kendi melodik zil sesleri ile herhangi bir kisinin iyi hisler geçis yapabiliyor. Telefon hem sesli hem de MP3 zil sesleri destekler. Aslinda, kullanici da kendi seçecegi herhangi bir zil sesi indirebilirsiniz. Telefon dokunmatik ekran çok titresimli sikinti birakti ritmik titresim yoluyla kullanicinin dokunmatik yanit veren görkemli bir özelligi vardir. Telefon defteri hafizasi oldukça iyi olan bu 100 kisiye kadar saklayabilirsiniz.

Bu yüksek teknoloji gadget 8 GB’a kadar genisletilebilir 232 MB dahili bellegi bulunuyor. Kullanici kadar onun telefonda istedigi gibi saklamak için ücretsizdir. Ultra Touch GPRS, EDGE, 3G, USB ve Bluetooth gibi de çesitli baglanti seçenekleri vardir. Neredeyse dünya ile kullanici baglayan tüm popüler seçenekleri en iyi formlari telefon mevcuttur. Bu sik cep telefonu telefon kullanici disinda kalan hissediyor asla saglar SMS, EMS, MMS, e-posta vb gibi tüm mesajlasma seçenekleri vardir. Telefon onu organize daha fazla hissettiren tüm özelliklere sahiptir. Inanilmaz görüntü kalitesi ile 5 MP kamera gibi özellikler cep telefonu için ekstra kuvvet ekleyin. Ayrica, otomatik odaklama, video flas ve çok yüksek bir çözünürlük gibi kamera özellikleri kameraya son dokunus katiyor.
JAVA, MPEG4 oynatici, basarili bir sekilde önünde tüm siritarak kupalar yakalayabilir kamera yüz tanima gibi özellikleri. Diger iyi büyüdü özellikleri MP3, AAC, AAC + vb, RDS destekli FM radyo, belge görüntüleyici, handsfree dahili, ve çok daha fazlasi gibi tüm popüler formatlari destekleyen müzik çalar içerir. Aslinda mobil, hangi bazi koruma hükümleri çizikler ve ne yüzünü smear kullaniminda gelen ekran korur. Özellestirilebilir masaüstü kullanici derin dalis kaçmak için etkin ve o hareket istedigi özellikleri almaya çalisirken oldu. Ayrica, telefonun pil ömrü kayda deger oldugunu. Telefon 3 saat konusma süresi ve 350 saat süre ile bir stand destekleyebilir. Bu kullanici sik sik yemek istemeden boyunca ona eslik yaptigi telefon buldugu saglar.

Bu cihaz kesinlikle kullanicinin kendi yendi o bir göz olan her zaman atlamak için yeterli yetkileri sahiptir. Samsung F480 kullanici bagimlisi almak için yeterli, kompakt iyi görünümlü ve duyarli. Dokunmatik ekran delilik kesinlikle elinden oluyor. Ultra Touch, kelimenin tam anlamiyla dokunmatik yani, kesinlikle kullanici mükemmellik dokunmak istiyor. Kisacasi, lüks ve özellikleri mükemmel bir karisimidir.