samsung s5600 preston birçok önemli avantajlar sunuyor

Samsung S5600 Preston, Samsung, Nokia ve Sony Ericsson gibi büyük isimler de dahil olmak üzere diger cep telefonu üreticileri için siki bir rekabet sunuyor. Samsung iyi ürünlerini satin almak ve S5600 onlar üstün özellikleri ile akilli maçta mükemmel bir karisimi almak için emin kullanicilara çesitli faydalar saglamak için bilinir. Bugün, cep telefonu sadece bu araçlar artik ayni zamanda çok fonksiyonlu özellikleri saglamak gerekir çünkü insanlar iletisim kurmasina izin daha fazlasini yapmaniz gerekir.

Samsung S5600 Preston, üçüncü nesil teknoloji Smartphone olma gibi özellikleri sunar mükemmel bir üründür. Farkli milyonlarca renk görüntüleyebilir bir 2,8 inç dokunmatik ekran bulunuyor. Set akilli ve çekici ve siyah renk vücut sadece mükemmel.

Orada sofistike bir sürü Bu ürünle de ve özellikle de kamera çok etkilidir. Bu yüksek kaliteli görüntüler sunuyor ve LED flas gibi 3 megapiksel de otomatik odaklama, kullanicilarin yüksek kaliteli görüntüler yakalamak mümkün olmasini saglar. Buna ek olarak, kamera ayni zamanda cografi etiketleme gibi diger özellikler sunuyor ve ayrica video kaydedebilirsiniz.

Daha da iyisi, Samsung S5600 Preston da kisisel bilgisayar ve cep telefonu gibi diger cihazlara telefondan bilgi ve veri aktarmak için becerisi saglar. Tüm bu Bluetooth ve GPRS üzerinden yani sira USB ve EDGE ile mümkün olmaktadir.

Quad Band Ag ve WAP 2.0 XHTMP yani sira HTML kullanicilar ile de internet en iyi sekilde yapmak mümkün iken telefonun islevselligini eklemek üçüncü nesil teknoloji de dahil olmak üzere birçok özellik vardir. Gönderme ve olusturma yani sira SMS ve MMS alma daha kolay ve ek kullanicilar da e-posta ve Akilli Metin yararlanmak edebiliyoruz hiç.

Buna ek olarak, Samsung S5600 Preston da 80MB iyi degeri sunuyor dahili hafiza yüksek miktarda vardir ve bu hafizaya ek olarak set ayni zamanda kullanicilarin daha fazla görüntü ve müzik dosyalari yüklemek ve benzeri saglar 16GB harici bellek kadar destekler. Ses iyi bir standart da ve bu S5600 ek olarak, ayni zamanda MP3 formatlarini ve AAC ve WMA formatlarini çalabilir bir müzik çalar bulunuyor.

Bu set ayni zamanda kullanicilarin farkli radyo istasyonlarindan sevdikleri sarkilari dinlemek için izin veren bir FM radyo sahip bulunuyor. Pil, maksimum sarj oldugunda, konusma süresi üç saate kadar saglar. S5600 ayni zamanda kompakt ve sadece Otuz üçü gram agirliginda, çünkü çok kolay yapilabilir boyunda sadece 102.8 mm ve 54.8 mm genisliginde ve derinligi 12.9 mm.

Samsung S5600 Preston oyunlar ve özel görüntüler çarpici grafik dokunmatik ekran oynamak için de harika. Öte yandan, GPS navigasyon onlar basli burada kullanici bilgi saglar ve hem de dahil fazla yüz elli ülkede haritasinda oldugu da vardir. Bu kümedeki diger heyecan verici özellikleri bir alarm ve saat gibi takvim ve hesap makinesi gibi hoparlör telefon ve arama kaydi bulunmaktadir.