tüm yeni cep telefonu casus endiseler üzerine bakacagiz

Dünya hizla nedeniyle, insan hayati üzerinde dizüstü bilgisayarlar, cep telefonlari, DVD oynaticilar ve dijital kameralar gibi modern araçlar yogun kullanimi ve etkisi teknoloji meraklisi haline geliyor. Bunlar olmadan hayatimizi hala bir stand gelecek. Bu sofistike elektronik cihazlar çok daha kolay bizim is yaptik ama teknoloji hos sürprizler ile gelince, o da hayrete düsürür bize degil sadece ayaklarimiz bizi ezip geçerler. En son hediye teknoloji bize cep telefonu casus oldugu sunmustur.

Bu, modern cep telefonlari çogu ile uyumlu casus yazilimdir. Bu bir cep telefonu üzerine yüklendiginde gizlice bu tür aramalari, SMS vb gibi olaylar kaydeder ve SMS ile cep telefonunuza bu bilgi nakleden bir programdir. GSM casus tarafindan üzerine casusluk ediliyor cep telefonu hedef telefonu ve bilgi aktariliyor ana telefon olarak bilinen cep telefonu olarak da bilinir. Bu özel cep casus sagladigi özellikler vadede çok ilerisinde rakiplerinin oldugunu. Rakiplerinden casus yazilim farkli isleyisi için etkin GPRS baglantisi gerektirmez. Bu süreli aksi internet faturalari giderdi para yükler tasarrufu saglar.

Bir diger önemli faktör gizlilik özelligidir. Hayati özel istatistikleri herhangi bir üçüncü taraf sunucularinda saklanan olmaz, böylece hedef cep telefonu izlemek için tek olacaktir. Hedef telefonu alir ya da gelen aradiginda / onu cep, casus telefon yazilimi gizlice cep telefonunuza SMS gönderecegiz. Casus hedef telefon görüsmesi ve canli bir telefon görüsmesi dinlemek, çevresindeki dinlemek için izin verir ve cep telefonu yerini bildirir.

En faydali avantaji bir kez fiziksel yazilimin çesitli fonksiyonlari kontrol etmek için hedef telefon erisimi gerek yüklü olmasidir. Tüm fonksiyonlari kontrol edecek hedef telefona gizli SMS gönderebilirsiniz. Eger çocuklar kötü sirket bulunmaktadir süpheleniyorsaniz, bu cep telefonu casus etkili bir sekilde kullanilabilir, esiniz hile ya da benzer durumlarda olan.

Bu sevdiklerimiz faaliyetlerini izlemek için daha zor hale gelmistir öncülük yeni teknolojiler ile. Onlar yanlis yolda degilseniz görmek için sadece teknoloji daha fazla bir sey gerektirir ve cevap casus yazilimdir. Sadece hedef telefona bir çagri böylece konusmalari canli dinlemek saglayan bir mikrofona telefon dönüstürür. Hedef telefon sahibinin biraz esprili ve SIM kart degistirmeye çalisirsa, o zaman da bu GSM Spy yeni SIM numaralari ile ilgili sizi uyarir.

Simdi yeni bir numara bilecek ve casus arama yapmaya devam edebilirsiniz. Eger yakalanma tehlikeleri tarafindan tehdit edilmektedir, bu cep telefonu casus gönderilen SMS, giden Arama kaydi gibi tüm parçalari da casus degil, sadece siler, çünkü gerek endise. Yaninizda casus yazilim ile, üzüntülerin endiselenmenize gerek.