yeni lg gs290 telefon

Müsterilerinin birkaç çesit çizim öncül ile, tazelik ve dayaniklilik ile en yenilikçi cep telefonu infüzyon var. Ayrica “Taze Çerez” olarak adlandirilan LG GS290, birinci sinif yeniliklerle eksuda yeterli emin olacak bir tür cep telefonu bu bir satin almak için tercih kim herhangi bir cep telefonu partizan sevdirmek. LG yaygin bir derece verimli mobil yenilikçi ve yeni mobil cihaz olarak mobil cihaz sektöründe bilinen, LG GS290 bunun iyi bir örnektir.

Bu devrimci LG cep telefonu gelismisligi ile transudes ve yenilikçi bir tasarim sergileyen arti her yerde almak için bir zevk haline hafif süper. Sadece 89 gram agirligi içerdigi için bu emin bahsettigi yüksüz ideal bir gün için günlük bir arkadastir. Boyutlari cebinize koymak ya da tutmak için bir angarya degil akici bir cihaz yapma, 108 x 52.9 x 12.5 milimetre ile ilgilidir.

Taze LG GS290 Cookie 2G mobil sebeke için tedarik bir mobil cihaz ve GPRS ve EDGE üzerinden, hakim baglanti kriterlerden iki destek saglar. Bu cep telefonu kesintisiz baglanti ile kullanicilarinin hizmetine sundu ve anlik veri aktarimi zevk için elde etmenizi saglar. LG mobil cihazlarin çogu gibi, bu çok daha iyi ve daha basit paylasimi ve diger uyumlu cihazlara cep telefonu dosyalari kaymasi için Bluetooth ve USB baglantisi alternatifleri vardir.

256k renge kadar isleyen bir güçlü 3.0 “TFT dokunmatik ekran bu son derece muhtesem mobil cihaz ihsan edilmistir. Telefonun video görüntü netligi anda piyasada disinda herhangi bir cep telefonu daha parlak. Bu 240 olaganüstü çözünürlük nedeniyle x 400 resim elemanlari. Büyük ve harika yenilikler LG GS290 birlestirilmis ivme, Flas GUI, arkaplan ve kullanici dostu navigasyon için Hareket kisayollari vardir. en iyi parçasi video görüntü biriminin bu moda bölüm için ekler oldugunu mobil cihaz ve bu cep hpone hizli mesajlasma girisi için el yazisi tanima içerdiginden bu telefon çok daha sempatik. Mesajlasma da çok takdire yapar. Ayrica SMS, MMS, Elektronik Posta barindirir ve Netmail itin.

Yakalamaya görüntüleri hevesli bir ilgi olanlar büyük yardimci olmak için bu yakisikli bulur. Bu entegre 2mega piksel kamera baglanabilir. Bu daha net ve daha canli resimler olusturmak için bu mümkün hale 1600 x 1200 resim elemani çözünürlükte fotograf alir. Ayri harika fotograflar alarak, siz de hemen baskalarina paylasmak gücüne sahip. Bir eklenen bonus olarak, siz de görüntü ama ayni sekilde video kayitlari yakalayabilirsiniz sadece.

Müzik dikkat alarak yeterince alamayan, LG GS290 için korkmayin herhangi bir zevk oldugunu FM radyo istasyonu veya kendi müzik koleksiyonu düz müzik kulak saglar. Sizin begenilen sosyal ag internet sitesini ziyaret mobil teknoloji bu büyük merak ile ayni sekilde basarilabilir. Elektrik pil ömrü bos konusma süresi yaklasik 5 saat ve 390 saat boyunca Gowa gider.